Biz Kimiz - Dijital Koza

Biz Kimiz?

Home / Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Biz Dijital Koza
2020 Aralık'ta pandemi ile beraber hızla dijitalleşen dünyada markaların dijital ve markalaşma süreçlerindeki ihtiyaçları temin etmek üzere kurulduk. Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım, SEO hizmetleri ve baskı işleri gibi çeşitli alanlarda uzmanlaştık.

Ne Yapıyoruz?
Müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Markaların dijital dünyada güçlü bir varlık olmalarını sağlıyoruz. Sosyal medya stratejileri geliştiriyor, içerik üretiyor, videolar çekiyor ve markaların dijital kimliklerini oluşturuyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Biz işimizi tutkuyla yapıyoruz ve her projeye yaratıcı bir yaklaşım getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, işbirliği ve şeffaflık ilkeleriyle hareket ediyoruz. Sizinle birlikte büyümeyi ve başarıyı yakalamayı hedefliyoruz. Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz? Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir veya mesai saatleri içerisinde 0 505 156 82 93 numarasından doğrudan bizi arayabilirsiniz. Dijital Koza olarak, her zaman sizin yanınızdayız ve işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

Dijital Pazarlama

Markanızın dijital ortamdaki tüm pazarlama süreçlerini kurgular, satış stratejinizi oluşturur ve yüksek geri dönüşlü reklam planlamalarınızı yaparız.

Web & App Tasarımı

Güçlü bir teknolojik altyapı ile web sitesi, e-ticaret sitesi, mobil uygulama ve özel yazılım çözümleri oluşturarak lokal ve globalde var olmanızı sağlarız.

Kreatif Tasarım

Kurumsal kimlik, web sitesi, sosyal medya ve basılı ürünler gibi tüm süreçlerde ihtiyacınız olan kreatif tasarımları hazırlarız.

Bize yazın

Projeleriniz hakkında konuşalım.

logo-beyaz

E-Posta: info@dijitalkoza.com

Adres : Ayvansaray, Ağaçlı Çeşme Sk. No:47, 34087 Fatih/İstanbul

Telefon : 0 505 156 82 93

Bizi Takip Edin

E-BÜLTEN

Bültenimize abone olmayı unutmayın.